Najwyższa jakość

Jesteśmy firmą, która wykonuje tłumaczenia online już od 2005 roku. Stworzyliśmy zgrany zespół profesjonalistów, który chętnie służy pomocą i jest gotów podjąć się każdego wyzwania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki czemu nie poddajemy się rutynie i z ciekawością patrzymy w przyszłość.

Doświadczenie

Nasza pasja i bogata praktyka są kluczem do wszystkiego co robimy. Dotrzymujemy ustalonych terminów, a tłumaczone teksty zachowują zgodność z oryginałem, równocześnie uwzględniając poprawność stylistyczną w danym języku. Wśród naszych pracowników są nie tylko native speakerzy danych języków, ale także absolwenci Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, co gwarantuje również najwyższą jakość tekstów tłumaczonych na język polski.

Elastyczność

Współpracujemy z firmami, instytucjami, mediami i z osobami indywidualnymi. Miejsce nie ma dla nas znaczenia, co doceniają zarówno klienci z Polski, jak i z zagranicy. Służymy nie tylko fachowym doradztwem, ale jesteśmy też odpowiedzialnym partnerem. Starannie analizujemy potrzeby naszych Klientów i wspólnie szukamy najbardziej optymalnego rozwiązania.

 

„Nasza praca to nasza pasja”

Zapraszamy do współpracy

Napisz

e-mail: biuro@e-tlumaczki.pl (24 h)

Porozmawiaj

Gadu-Gadu nr 1106407

Zadzwoń

664 127 053 (9:00–21:00)